MAJAŃSKIE ANALIZY URODZENIOWE

Zawartość Analizy Osobistej:

 • Opis i znaczenie znaku, Nagualu urodzeniowego
 • Wyższa i niższa ekspresja tendencji charakteru
 • Zdrowie Nagualu
 • Dary, wyzwania, pochodzenie i cel
 • Majański krzyż / majańskie drzewo życia
 • Trecena
 • Majański numer
 • Kariera, profesje
 • Postrzeganie w relacjach z innymi
 • Legenda danego Nagualu urodzeniowego
 • Osobiste “Zwierzę mocy”
 • Rytuał dla znaku
 • Medytacja dla znaku
 • Przejawy Nagualu w naturze
 • Kompatybilności z innymi znakami

ANALIZA PORÓWNAWCZA ZWIĄZKU/RELACJI
Na życzenie możliwe jest również sporządzenie analizy porównawczej dwóch osób, związku, potencjalnego związku itp.
Analiza porównawcza może zostać dołączona do analizy indywidualnej lub wykonana osobno.

Zawiera ona mniej informacji niż znajdujące się w szczegółowej analizie osobistej, ale wystarczające informacje potrzebne do porównania dwóch energii majańskich.

W tym celu prosimy w zamówieniu o przesłanie dat urodzenia porównywanych osób.

Koszt analizy porównawczej: 130zł

Zapraszamy serdecznie do Zamawiania:

Wykonujemy pełną analizę kosmowizyjną na podstawie Twojej daty urodzenia.

Poniżej możesz także przeczytać opublikowane opinie.

   W tradycyjnej społeczności Majów z szacunkiem traktuje się każdą osobę, jej indywidualność, funkcję, przynależność. Majańscy Ajq’ij (czyt. Ah kih), czyli przewodnicy duchowi posiadają wiedzę służącą określaniu specyficznej energii, którą dana osoba niesie ze sobą przez życie. U podstaw tej wiedzy leży 20 archetypów – znaków słonecznych oraz 13 Tonów – liczb.

Dzięki określeniu Twojej urodzeniowej energii (jednej z 260 możliwych kombinacji) możesz dowiedzieć się skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jakie masz wyzwania, a jakie dary. Nazywa się to “Majańskim Krzyżem”, lub “Majańskim Drzewem Życia”.

Dodatkową ważną informacją jest Trecena, która trwała w czasie Twojego urodzenia – cykl 13 dni pod “patronatem” jednej z 20 energii. 

Istnieją również dodatkowe informacje, takie jak Tony znaków z układu, czy energia roku urodzenia, które bierze się pod uwagę sporządzając pełną analizę.

Wedle tradycji Majów każdy ma swoją “jasną i ciemną stronę”. Wierzą, że wszystko co istnieje teraz w naszym świecie, świecie ludzi, musiało już przejść przez świat podziemny – Xibalba (czyt. Szibalba) i w związku z tym każdy człowiek ma też swój cień. Należy go określić i odpowiednio zintegrować, by działał na korzyść naszą i naszego otoczenia.

Analiza zawiera więc opisane cechy pozytywne i negatywne danej osoby. Opisuje tendencje związane ze zdrowiem, dary, wyzwania i osobistą misję na to życie. Rozjaśnia, które dziedziny życia objęte są wsparciem przodków i energii natury, a które wymagają większego wysiłku. Pomaga odnaleźć się w życiu, znaleźć kierunek, czasami potwierdzić swoje przypuszczenia, a czasem zwrócić uwagę na zapomniane szczegóły.

Wykonywana przez osoby z dużym doświadczeniem

Analiza jest tworzona w oparciu o ponad dekadę praktyki i studiowania tradycji Majów z przekazów ustnych pod okiem starszyzny, majańskich Ajq’ij z Gwatemali.

Dla opisania symboli używa się nazewnictwa ludu K’iche’ i Tz’utujil znad jeziora Atitlan (również ze zaznaczeniem ich alternatywnej nazwy w języku Majów z Jukatanu).

Do stworzenia Analizy potrzebna jest Twoja data urodzenia z uwzględnieniem godziny urodzenia (może być w przybliżeniu) i miejsca urodzenia.

Analiza rozpisana jest na ok. 25 stron A4, wysyłana w formie cyfrowej (PDF) lub papierowej na wskazany adres.

Koszt pełnej analizy: 520zł
Przy zamówieniu więcej niż jednej analizy możliwa jest negocjacja ceny.

Czas wykonania analizy to zwykle ok. 10-14 dni roboczych.

Istnieje możliwość zamówienia analizy wraz z nagraniem dźwiękowym oraz konsultacją on-line. Więcej na ten temat znajdziesz w naszym sklepie.

Do analizy dołączona jest instrukcja korzystania i czytania. Wyjaśnienia zawarte w niej pomagają zrozumieć sens odczytu nawet osobie, która nigdy nie miała styczności z taką tematyką. Dlatego gorąco polecamy tę pracę również jako prezent dla bliskich i pracowników.

Zapraszamy serdecznie do Zamawiania:

Przykładowe opinie klientów Majańskich Analiz Urodzeniowych:

"Każdy z nas kroczy pewną drogą w życiu, szuka różnych aktywności różnych zadań. W pewnym momencie okazuje się, że to jednak los rzuca nas w miejsce z którego próbując na siłę się wyrwać.... niestety, nie udaje się to. Tak było ze mną. Każde zajęcie jakim się zajmowałam było dla mnie pasjonujące i wkładałam w nie dużo serca. Byłam nauczycielem, logistykiem, managerem, ale zawsze wśród i dla ludzi. Zawsze poza ścisłymi raportami był istotny człowiek i empatia. I tak los rzucił mnie w miejsce gdzie nie ma już raportów a jest pomoc i praca z drugą osobą. Długo się buntowałam że chcę koniecznie powrotu do moich aktywności, że chcę więcej. Zadawałam sobie pytania czy to aby jest właściwe miejsce w jakim powinnam być? I wtedy poznałam Tomasza, cudownego człowieka z cudowną empatią. Poprosiłam o analizę majańską. I tam znalazłam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie "Czy idę właściwą drogą". Okazało się że tak 🙂 Dzisiaj już nie ma we mnie niepewności a wręcz przeciwnie podjęłam kolejne aktywności i z sukcesem realizuję swoją ścieżkę życiową. Dziękuję Ci Tomku że we właściwym momencie stanąłeś na mojej drodze 🙂 I dziękuję za analizę Majów, która utwierdziła mnie w tym co robię 🙂 "
Magda
42 lata
"Nadszedł taki moment w moim życiu, w którym stanęłam na rozdrożu. Serce podpowiedziało mi, aby skorzystać z Majańskiej Analizy. I chociaż umysł mówił mi: "To tylko taki horoskop. Po co Ci on potrzebny? Nawet jeśli się tego dowiesz to czy chcesz pozwolić na to, aby on decydował o tym, jak ma wyglądać Twoje życie?". Jakkolwiek zdecydowałam się zaufać sercu i to było najlepsze, co mogłam zrobić. Otrzymałam znacznie więcej, niż mogłam się spodziewać. Ta analiza usystematyzowała i poszerzyła mi moją wiedzę o mnie samej. Pokazała mi, że zbiór moich wartości czy upodobań nie są tylko wymysłem mojego ego i doświadczeń. Ponadto uświadomiła mi dwoistość świata i to, że nie ma sensu wszystkiego dzielić na dobre i złe. Dzięki tej analizie wiem jakie jeszcze są u mnie obszary do pracy, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Poznałam też miejsca, w których kryje się ogromny potencjał i nie muszę już bać się z nich korzystać. I co najważniejsze uwolniłam się z myślenia, w którym utknęłam, że 'muszę skupić się na jednym'. Ta analiza pozwoliła mi nabrać pewności, w tym co mogę robić i pokazała, że to tak naprawdę ja decyduję jak wygląda moje życie, a to są tylko dary, z których mogę czerpać. Dziękuję sobie, że zdecydowałam się poprosić Tomasza o wykonanie tej analizy. Tomek posiada olbrzymią wiedzę, którą przekazuje z gorącą pasją. Jestem ogromnie wdzięczna, że miałam to szczęście go spotkać na swojej drodze. Warto korzystać z tego nieopisanego skarbu i polecam serdecznie każdemu, kto idzie drogą zwiększania swojej świadomości."
Eliza
22 lata