W sklepie internetowym kalendadzmajow.pl wszystkie zamówienia krajowe wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Pocztą Polską.

Wysyłka jest wysyłana, zgodnie z cennikiem generowanym przy zamówieniu na podstawie wagi zamówienia i kraju doręczenia.

Produkty elektroniczne są wysyłane na adres mailowy podany przy zamówieniu lub udostępniane jako link do pobrania z serwera po opłaconym zamówieniu.

Przesyłka kurierska:
jest realizowana od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00,
dostawa następuje zazwyczaj w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania paczki,
metoda wysyłki jest dostępna dla wszystkich produktów.

Dodatkowe informacje:

  • Towar jest wysyłany zazwyczaj w ciagu 2-4 dni roboczych po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Wyjątkiem jest sytuacja, w której ekipa sklepu kalendarzmajow.pl jest na wyjeździe, wyprawie, wówczas wysyłka zamówień może się opóźnić. Informacje o terminach dłuższej niedostępności będą publikowane na niniejszej stronie.
  • Po przygotowaniu paczki do wysłania poinformujemy e-mailowo o jej numerze oraz umożliwimy śledzenie jej statusu.
  • By monitorować paczkę online należy kliknąć w przesłany link do śledzenia paczki, skopiować numer paczki przesłany w mailu potwierdzającym wysyłkę i wkleić go w odpowiednie w pole wyświetlonej witryny kuriera DPD.
  • Jeśli w terminie wskazanym na stronie przewoźnika paczka nie została dostarczona, prosimy o kontakt z firmą kurierską DPD.
  • Prosimy o dokładne obejrzenie przesyłki przed jej odebraniem. Jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia sugerujemy otworzyć paczkę przy kurierze/w punkcie. W przypadku uszkodzenia zawartości należy sporządzić wraz z kurierem / w punkcie protokół szkody.
  • Paczki dostarczane kurierem DPD są w przeważającej części dostarczane następnego dnia po wysyłce, w godzinach 8-18, dlatego sugerujemy by podać miejsce gdzie przebywa się największą część dnia, np. miejsce pracy.
  • W przypadku nie zastania nikogo upoważnionego do odbioru paczki, kurier pozostawia awizo oraz ponawia próbę jej doręczenia następnego dnia roboczego.